NL|FR|EN
Identification
        
Contacteer onze directieattaché in uw regio

NB: Voor vragen in verband met kinderbijslag, gelieve onze kantoren KBF te contacteren.

 

Aalst, Gent

Kevin Haegeman

0474/47.12.11
kevin.haegeman@groups.be

Antwerpen, Mechelen, Geel

Dave Cools

0473/63.05.12
dave.cools@groups.be

Antwerpen

Patricia Peeters

0476/50.66.82
patricia.peeters@groups.be

Brussel, Aalst

Gregory Mertens

0479/95.42.87
gregory.mertens@groups.be

Brussel

Philippe Borremans

0477/86.71.86
philippe.borremans@groups.be

Hasselt

Freddy Vranken

0475/53.60.57
freddy.vranken@groups.be

Hasselt, Noord Limburg

Linda Schippers

0478/88.21.92
linda.schippers@groups.be

Hasselt, Zuid Limburg

Michel Piette

0498/14.77.43
michel.piette@groups.be

Leuven, Turnhout

Laurens Geukens

0476/56.83.44
laurens.geukens@groups.be

Oostende, Roeselare

Jurgen Verfaillie

0485/66.22.62
jurgen.verfaillie@groups.be

Roeselare, Kortrijk

Piet Catteeuw

0475/53.60.56
piet.catteeuw@groups.be

Sint-Niklaas

William van de Sompele

0476/48.75.67
william.vandesompele@groups.be

   

 

Zaventem, Brussel, Halle-Vilvoorde

Tonny Debruyne

0468/35.45.25
tonny.debruyne@groups.be

 

Vermeld uw gegevens en we nemen contact met u op als u dit wenst

 

    Overzicht    Volgende Volgende
  
Siteplan | Gebruiksvoorwaarden | Privéleven | Contacten        Group S 2014