Hoe onze kantoren bereiken?

Onze kantoren zijn open en toegankelijk. Komt u graag langs? Maak dan bij voorkeur een afspraak. Het dragen van een mondmasker is in onze kantoren verplicht. We vragen u ook om de veiligheidsvoorschriften te respecteren.


Bent u klant van ons sociaal secretariaat?
Neem dan rechtstreeks contact op met uw payroll advisor via zijn persoonlijk e-mailadres of telefoonnummer.

Bent u zelfstandige en wil u contact opnemen met het sociaal verzekeringsfonds van Group S?
Neem dan rechtstreeks contact op met uw client advisor of contacteer ons via infosvz@groups.be.
U kan ons sociaal verzekeringsfonds omwille van het hoge aantal aanvragen enkel in de namiddag telefonisch bereiken.

Voor andere diensten of vragen kan u ons contacteren via de algemene e-mailadressen van onze kantoren of de algemene e-mailadressen van ons ondernemingsloket Formalis.

 

Kantoor Aalst

Kareelstraat 138 bus 2, 9300 Aalst

Sociaal secretariaataalst@groups.be
Formalisaalst@formalis.be

 

Kantoor Antwerpen

Arenbergstraat 24, 2000 Antwerpen

Sociaal secretariaat: antwerpen@groups.be
Formalisarenberg@formalis.be

 

Kantoor Brussel

Fonsnylaan 40, 1060 Brussel

Sociaal secretariaatbrussel@groups.be
Formalisbrussel@formalis.be

 

Kantoor Gent

Brusselsesteenweg 562, 9050 Gent

Sociaal secretariaat: gent@groups.be
Formalisgentbrugge@formalis.be

 

Kantoor Hasselt

Prins Bisschopssingel 34A, 3500 Hasselt

Sociaal secretariaat: hasselt@groups.be
Formalishasselt@formalis.be

 

Kantoor Kortrijk

Kortrijksestraat 389D, 8500 Kortrijk

Sociaal secretariaatkortrijk@groups.be
Formaliskortrijk@formalis.be

 

Kantoor Leuven

Kardinaal Mercierlaan 65, 3001 Leuven

Sociaal secretariaat: leuven@groups.be
Formalisleuven@formalis.be

 

Kantoor Oostende

Zandvoordeschorredijkstraat 289, 8400 Oostende

Sociaal secretariaat: oostende@groups.be
Formalisoostende@formalis.be

 

Kantoor Pelt

Burgemeester Van Lindtstraat 2, 3900 Pelt
 

Sociaal secretariaat: pelt@groups.be
Formalis: pelt@formalis.be

 

Kantoor Roeselare

Kleine Weg 239b, 8800 Roeselare

Sociaal secretariaatroeselare@groups.be
Formalisroeselare@formalis.be

 

Kantoor Turnhout

Rubensstraat 104, 2300 Turnhout

Sociaal secretariaatturnhout@groups.be
Formaliskempen@formalis.be